biale

Na początku gratulujemy zaręczyn!

Przed Wami ekscytujący czas pełen wielu decyzji i wyzwań! Dlatego cieszymy się, że zainteresowaliście się naszą agencją i postanowiliście sprawdzić co możemy dla Was zrobić, by jak najprościej i bezstresowo zaplanować Wasz wyjątkowy dzień. Wszystko po to, żebyście mogli cieszyć się swoim happily ever after… 

Wesele w słonecznej Toskanii, nad polskim morzem czy w eleganckim pałacu… – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by urzeczywistnić Waszą wizję. Dla nas to nic trudnego!

Organizacja każdego poszczególnego wydarzenia to dla nas wyzwanie, którego z wielką przyjemnością i pasją się podejmiemy.

Na czym polega współpraca z konsultantem ślubnym?

Można powiedzieć, że praca wedding plannera polega na trzech aspektach – planowaniu, organizowaniu i koordynowaniu. Jednak tak naprawdę, za tymi trzema słowami kryje się bardzo długa lista zadań, dziesiątki (a nawet setki!) godzin pracy, w poszukiwaniu najbardziej profesjonalnych podwykonawców, magicznych miejsc, najpiękniejszych dekoracji i wielu innych. Podczas, gdy my realizujemy uzgodniony wspólnie plan działania, Wy możecie całkowicie skupić się na celebracji zaręczyn. Oprócz spokoju ducha, czerpiecie korzyści z naszego szerokiego doświadczenia oraz współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami.

Nasze realizacje

Ada & Michele

.

Rustykalne polsko-włoskie wesele

Sandra & Harry

.

Bollywood nad polskim morzem

Maja & Mattia

.

Marokańska elegancja

Wieczór panieński

.

Piknik z przyjaciółkami na sopockiej plaży

Nasi stali partnerzy

La Festa
Folwark Dajak

Jeden krok
do nawiązania współpracy

Jeden krok

Chciałybyśmy Was poznać!

Skontaktujcie się z nami mailowo lub odwiedźcie nasz profil na Instagramie lub Facebooku  

Wpisy na blogu

Nasz blog

Zachęcamy do przeczytania naszego bloga

Cześć!

Cześć!